Ana SayfaEkonomiKripto ParaTüccarlar Mahkeme Spekülasyonlarından Uzaklaştıkça LBRY Token Rallisi Durdu

Tüccarlar Mahkeme Spekülasyonlarından Uzaklaştıkça LBRY Token Rallisi Durdu

LBRY Kredileri (LBC) bu hafta, olumlu bir mahkeme davasına ilişkin raporların ortasında sert bir şekilde yükseldi. Ancak tüccarlar, ilk coşkularının yerini henüz gerçekleşmemiş bir kararın daha sessiz gerçekliğine bıraktığı için Çarşamba günü kazançlarını geri vermeye başladılar.

LBC, Çarşamba günü New York saatiyle 17:00 civarında son 24 saatte yaklaşık %4 ve son dört saatte %16’dan fazla düşüş yaşadı ve Pazartesi gününden bu yana LBRY içerik barındıran blockchain’in yerel tokeninin fiyatını neredeyse ikiye katlayan bir ralliyi tamamladı. Sigdev veri sitesine.

Pazartesi günü, tacirler, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) kripto girişimi LBRY Inc.’e karşı açtığı davayı denetleyen yargıcın, tokenin bir menkul kıymet olmadığına karar verdiği ve görünüşe göre SEC’in davadaki Kasım ayındaki zaferinin altını oyarak spekülasyonlara tutunmaya başladığı gündü.

Ama bu karar hala geçerli. 7 Kasım’da Yargıç Paul J. Barbadoro, LBRY Inc.’in 2016’da LBC’yi satarken federal yasayı ihlal ederek menkul kıymetler olarak teklif ettiğine karar verdi. LBRY Inc. karar nedeniyle kapanıyor, ancak merkezi olmayan içeriği barındırmak için blok zinciri devam ediyor. LBRY blok zincirinin içerik oluşturucuları ve tüketicileri ağı için yardımcı program belirteci olan LBC’de olduğu gibi.

Açıklamayı savunmak için hazır bulunan kripto avukatı John Deaton’a göre Yargıç Barbadoro, 30 Ocak’taki bir sonraki duruşmada özet kararının LBC’nin ikincil işlemleri için geçerli olmadığını açıklığa kavuşturacağını söyledi. Deaton, Yargıç Barbadoro’nun ayrıca LBC’nin satışına karşı kalıcı bir ihtiyati tedbir kararı imzalamaktan çekindiğini söyledi.

Yargıç henüz niyetlerini açıklayan herhangi bir açıklama yapmadı ve basın zamanında duruşmanın bir tutanağı mevcut değildi.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments