Ana SayfaEkonomiKripto ParaTogg, Yüzüncü Yıl Özel Seri NFT Koleksiyonu ile Sahnede

Togg, Yüzüncü Yıl Özel Seri NFT Koleksiyonu ile Sahnede

Türkiye’nin global teknoloji markası Togg, Cumhuriyetin yüzüncü yılına özel ürettiği NFT koleksiyonunu açık artırmaya çıkarıyor.

Otomotiv ve teknoloji alanlarında dikkatleri üzerine çeken Togg, blockchain ve NFT tarafına da ilgi gösteriyor. Bilhassa Avalanche ile yürütülen teşebbüsler, Togg’un blockchain alanındaki maksatlarını ortaya çıkarıyor. Teknoloji markası, Cumhuriyetin yüzüncü yılına özel bir NFT açık artırması gerçekleştirecek. 100. Yıl Özel Seri NFT koleksiyonu, 5 ile 15 Şubat tarihleri ortasında gerçekleştirilecek olan açık artırmanın konusu olacak.

Togg, Cumhuriyetin Yüzüncü Yılına Özel NFT Koleksiyonu ile Dikkat Çekiyor

Togg, Cumhuriyetin yüzüncü yılına özel üretilen NFT koleksiyonunu Trumore üzerinden paylaştı. 5-15 Şubat tarihleri ortasında açık artırmada satışa çıkacak olan koleksiyon, Avalanche (AVAX) altyapısını kullanacak.

Açık artırmadan NFT satın alanlar, Cumhuriyetin yüzüncü yılına özel olarak üretilen ve Nisan, Mayıs, Haziran aylarında kullanıcılara teslim edilecek olan, “100. Yıl Özel Seri” Togg Akıllı Aygıtları için ön siparişe katılma ve sıralamasını belirleme hakkı da elde edecek. Ayrıyeten, açık artırma yoluyla sahip olunacak NFT’lerin bedeli, Togg Akıllı Aygıtına sahip olma bedelinden farklı tutulacak.

Togg’un dijital tecrübe platformu Trumore, NFT koleksiyonuna yönelik dikkat alımlı bir duyuru yaptı. Açık artırmaya iştirak ayrıntıları ise şu biçimde verildi;

App Store, Google Play ve App Gallery üzerinden kullanıma sunulan Trumore uygulamasını indirip Tru.ID oluşturan kullanıcılar, dijital varlık cüzdanlarına aktardıkları Avax dijital varlıklarıyla yeniden tıpkı alanda yer alacak “NFT Alım Platformu” üzerinden yalnızca bir NFT için teklif verebilecek. Açık artırma mühletince ilgilenilen NFT’ye en yüksek teklifin verilmesi durumunda, ön sipariş hakkı teklifi verene ilişkin olacak. Kullanıcılar uygulamadaki ‘hemen satın al’ seçeneği sayesinde, ilgilendikleri NFT’ye açık artırma mühletinin bitmesini beklemeden de sahip olabilecekler.

NFT Koleksiyonu 2023 Adet Kesimden Oluşacak

Açık artırmaya çıkarılacak olan NFT koleksiyonu, 1’den 2023’e kadar numaralandırılmış biçimde sunulacak. Bu NFT’ler, 100. Yıl Özel Seri Togg Akıllı Aygıtları için ön siparişe katılma hakkı ile özel seri Akıllı Aygıtların teslimatına ait sıralamayı da belirleyecek. 01 numaralı NFT’yi alan kullanıcı, 100. Yıl Özel Seri Togg Akıllı Aygıtını birinci sıradan teslim alma imkanı bulacak.

Bu NFT’lerin 01 ile 100 ortasında olanları en az, 101-250 ortasında olanlar çok az, 250-999 ortasında olanlar az, 1000-2023 ortasında olanları ise olağan olarak gruplandırıldı.

Buna nazaran açık artırma başlangıç fiyatları şu formda olacak;

  • 1000-2023 ortası olağan NFT’ler 10 Avax
  • 250-999 ortası ender NFT’ler 15 Avax
  • 101-250 ortası çok ender NFT’ler 20 Avax
  • 01-100 ortası en az NFT’ler 30 Avax
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments