Ana SayfaEkonomiRevCoin Lansmanını Ertelemek Zorunda Kaldı

RevCoin Lansmanını Ertelemek Zorunda Kaldı

Revolut, kripto para piyasasında yaşanan krizler ve güçlü piyasa şartları nedeniyle RevCoin lansmanını ertelemek zorunda kaldı.

Kripto para piyasasının şiddetli süreçleri, yenilikçi projelerin gidişatını da tesiri altına aldı. FTX iflasıyla birlikte başlayan süreç, bölümün toparlanma sürecini uzattı. Londra merkezli şirket olan Revolut, kripto dalına yönelik ataklarında piyasa şartlarından etkilendi. RevCoin ismiyle kendi kripto para ünitesini çıkarmak isteyen şirket, süreçleri münasebet göstererek lansman tarihini ertelemek zorunda kaldı.

Revolut, RevCoin Lansmanını Gerçekleştiremedi

Londra merkezli teknolojik teşebbüs Revolut, 2022 yılının sonlarında piyasa sürülmesi beklenilen RevCoin için erteleme durumunda kaldı. Dijital varlıklar ve global iktisat üzerindeki krizler, Revolut’un bu atağında etmen oldu.

Revolut, dijital varlık sanayisini saran sansasyonel olayları münasebet göstererek ekosistem eseri olan RevCoin‘i sonraki tarihlere sarkıttı.

Ancak kripto kesimindeki süreçlere karşın şirket, gelecek açısından umutlu hareket ediyor. Revolut CFO’su Mikko Salovaara, yaşanan tüm aksiliğe karşın dala ve şirketine güvendiğini lisana getirmişti.

Aksayan planlar ve ertelenen lansmanlar, şirketin gidişatında rastgele bir külfet teşkil etmiyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments