Ana SayfaEkonomiKripto ParaMetacade, Potansiyelli P2E Kripto Oyunlarına Mesken Sahipliği Yapıyor (Sponsorlu)

Metacade, Potansiyelli P2E Kripto Oyunlarına Mesken Sahipliği Yapıyor (Sponsorlu)

Metacade, kullanıcılarının gelir elde etmesini sağlarken, potansiyelli P2E kripto oyunlarına konut sahipliği yapmaya odaklanıyor.

Hâlihazırda 200 milyar dolarlık bir sanayi olan oyun bölümünün önümüzdeki yıllarda kıymetli ölçüde büyümesi hiç de sürpriz olmaz. Lakin dalın kimi kusurları var ve blockchain teknolojisi, oyun sanayisindeki güç istikrarını tekrar kurmanın bir yolu olarak görülüyor. Güç istikrarını büyük kurumsal şirketlerin tesirinden kurtarıp oyuncuların eline teslim ediyor.

P2E (Kazanmak için oyna), kesimi yine tanımlayacak üzere duruyor, bu nedenle kripto oyunları kazanmak için en güzel oyuna sahip projeleri bulmak, yüksek getiri sağlayabilecek kripto yatırımını bularak önümüzdeki yıl yararlarını en üst seviyeye çıkarmak isteyen yatırımcılar için çok değerlidir.

Metacade Nedir?

whitepaper‘ının yakın vakitte açıklanması, dal uzmanlarına Metacade projesinin neyi başarmak istediğine dair net bir fikir verdi. Stratejilerinin merkezinde, metaverse’in en büyük P2E oyun salonunu kurmak var. Proje ayrıyeten, kullanıcılarının gelir elde etmesini sağlarken, en düzgün P2E kripto oyunlarına konut sahipliği yapmaya odaklanıyor.

Ödüller yalnızca en yeterli P2E kripto oyunlarını oynayanlara değil, birebir vakitte platform genelinde yapılan öteki hareketler için de verilecektir. Rekabetçi oyunlara ve turnuvalara katılan oyuncular mükafatlar (ve çok daha fazlasını) kazanabilir. Lakin, kullanıcıların kazanmak için kesinlikle oyun oynamaları gerekmez. Oyun incelemeleri yazmak yahut öbür üyelerle etkileşimde bulunmak üzere platformdaki kullanıcı tecrübesini geliştiren katkılar da ödüllendirilir.

Metacade Nasıl Çalışıyor?

Ödüllere yönelik yenilikçi yaklaşım, tüm kullanıcılar için Metacade ekosisteminde daima gelişim sağlayan bir dizi teşvik sağlar. Bu, ilerici bir geri bildirim döngüsü oluşturmaya yardımcı olur ve kullanıcı sayısının artmasını sağlar. Kullanıcılar da ödül kazanmak için platforma daha fazla katkıda bulunur.

MCADE token’ı Metacade projesinin para ünitesi olarak fonksiyon görür, yani oyuncular platformla etkileşime girdikçe ağır bir halde kullanılır. Turnuvalara giriş, eser satın alma ve alışılmış ki ödül kazanma üzere her türlü paha değişimi için kullanım alanları mevcuttur.

MCADE ayrıyeten sahipleri tarafından biriktirilebilmektedir. Bu da yatırımcılara token’ı uzun vadede ellerinde tutmaları için sağlanan bir diğer teşvik ögesidir. Proje, MCADE’in sirkülasyondaki arzının azalmasını önlemek emeliyle stablecoin olarak verilen stake mükafatları ile tüm yatırımcıları token’larını ellerinde tutmaya teşvik etmeyi amaçlamaktadır.

Metacade, her ne kadar oyun salonunu en düzgün P2E kripto oyunlarıyla hizmete sokmak için yola çıksa da uzun vadede en âlâ P2E kripto oyunlarına sahip proje olarak kalmayı garanti altına alacak bir stratejiye sahiptir. 

Bunun ana faktörü, oyun geliştiricilerinin Metacade topluluğuna yeni oyunlar için fikirlerini sunmalarına imkan tanıyan Metagrants programıdır. MCADE sahipleri token’larını kullanarak hangi projelerin finanse edilmeyi hak ettiğini oylayabiliyor ve böylelikle sadece topluluğun en uygun olarak gördüğü oyunların geliştirilmesini sağlıyor.

Bu uçtan uca strateji, birçok yatırımcının Metacade’i uzun vakittir en âlâ kripto yatırımı olarak lanse etmesinin ve presale’ın büyük bir satış başarısı yakalayarak yalnızca 10 hafta içinde 4.5 milyon dolarlık yatırım almasının temel sebebidir.

MCADE’in Fiyatı Hangi Düzeye Ulaşabilir?

Oyun bölümü halihazırda 200 milyar dolarlık bir pazar, yani orada olduğu bilinen ve daha da büyümesi beklenen bir kullanıcı tabanı var. En sağduyulu varsayımlar açısından dahi, Metacade pazarın küçük bir dilimini bile (genel oyun pazarının yüzde 1’i kadar) teminat altına alabilirse, bu MCADE sahipleri için fevkalâde yararlar manasına gelecektir.

Yatırımcıların istedikleri çıkarlara ulaşmalarına yardımcı olmak için kurulan Metacade tokenomikleriyle, 2 milyar dolarlık bir piyasa kıymeti (toplam oyun pazarının yüzde 1’i), MCADE’in fiyatının 1 dolara kadar yükseldiği ve fiyatın presale beta etabından itibaren inanılmaz bir halde 125 kat arttığı manasını taşır.

Metacade düzgün bir yatırım mı?

Metacade’in devasa büyüme potansiyeli ve ağır yatırımcı ilgisi, projenin muvaffakiyete ulaşacağının kesin bir işaretidir. Platform, en düzgün P2E kripto oyunlarından oluşan devasa oyun salonunu geliştirmeye devam ettikçe, MCADE’in fiyatının dramatik bir biçimde artması ve Metacade’i kripto hayranları ve yatırımcılar için en yeterli kripto yatırımı pozisyonuna getirmesi olasıdır.

MCADE presale’ine katılabilirsiniz.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments