Ana SayfaEkonomiKripto ParaKriz kahininden kripto piyasası ve Binance CEO'suna zehir zemberek sözler

Kriz kahininden kripto piyasası ve Binance CEO’suna zehir zemberek sözler

Kriz kayini olarak tanınan ekonomist Nouriel Roubini, kripto para birimini ve bazı büyük oyuncularını “tamamen yozlaşmış bir ekosistem” olarak tanımladı.

CNBC’den Dan Murphy’nin Çarşamba günü Abu Dabi Finans Haftası’nda ev sahipliği yaptığı bir panelde konuşan Roubini Kkriptonun yedi C’si” olduğunu söyledi: Gizlenmiş (concealed), yozlaşmış (corrupt), dolandırıcılar (crooks), suçlular (criminals), düzenbazlar (con men), karnaval bankacıları (carnival bankers) ve son olarak, aynı konferansta bir önceki panelde konuşan CZ olarak bilinen Binance CEO’su Changpeng Zhao.

Roubini, “Son birkaç haftanın dersi, bu insanların buradan gitmesi gerektiğidir. CZ ve Binance’in BAE’de faaliyet gösterme lisansına sahip olduğuna inanamıyorum” diye ekledi.

Roubini’nin Abu Dabi’deki yorumlarından önce CZ, ayrı bir panelde kripto endüstrisinin en iyi uygulamaları belirleyen bir birliğe ve dünya çapındaki düzenleyicilerle konuşmaya ihtiyacı olduğunu söyledi. CZ, likidite sıkışıklığıyla karşı karşıya kalan kripto projelerini desteklemek için bir kurtarma fonu kurma önerisine yönelik “Çok dikkate değer bir ilgi gördü” dedi.

CZ kriptonun tasarrufa ihtiyacı olup olmadığına dair bir soruya ise “Kripto aslında aşırı dayanıklılık gösterdi … Bence endüstri iyi olacak” cevabını verdi.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments