Ana SayfaEkonomiKripto ParaGrayscale, Genesis’in Para Çekme İşlemlerini Dondurmasının Ardından Güvence Verdi

Grayscale, Genesis’in Para Çekme İşlemlerini Dondurmasının Ardından Güvence Verdi

Grayscale, Genesis’in para çekme işlemlerini dondurmasının ardından, hizmetlerinin her zamanki gibi çalıştığını açıkladı.

Şirket, hizmetlerinin her zamanki gibi çalıştığının altını çizerken, Genesis Global Capital’in para çekme işlemlerini durdurmasının ardından herhangi bir şekilde etkilenmediklerini belirtti.

Grayscale, Güvence Verdi

Şirket, Genesis’in para çekme işlemlerinin ardından yatırımcılarına güvence verdi. Genesis Global Trading, Grayscale’in ortak kuruluşudur.

Şirket, Grayscale Bitcoin Trust ürünüyle ilgili bir açıklama yaptı ve ürünlerinin Coinbase tarafından soğuk cüzdanlarda güvenli bir biçimde tutulduğunu ve temel varlıklar tarafından desteklendiğini belirtti.

Şirket, ürünlerini borç almadıkları, borç vermediklerini ve ipotek altına alınmadığını söyledi.

FTX’in geçtiğimiz hafta Bölüm 11 iflas başvurusunda bulunması, kripto para sektöründeki şirketleri derinden etkiledi. Başta Binance olmak üzere birçok kripto para şirketi, rezervlerini kanıtlamak için bir dizi faaliyette bulundu.

Binance, kripto para şirketlerinin likidite problemlerini çözmek için bir fon kurulduğunu duyurdu. Şirketin CEO’su Changpeng Zhao, şimdiden kendilerine birçok başvuru yapıldığını dile getirdi.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments