Ana SayfaEkonomiKripto ParaFTX US Personelleri Miami Yolcusu

FTX US Personelleri Miami Yolcusu

FTX US, Miami’deki yeni genel merkezine taşınması için personellerine çağrı yaptı.

Kripto borsası Blockchain.com, FTX US dahil olmak üzere birçok şirket, merkezlerini Miami’ye taşıdı. Diğer eToro gibi diğer borsalar da ABD’deki varlıklarını şehirdeki ofislerle genişletti. Eylül ayında genel merkezini taşıyan FTX US operasyonlarını güçlendirmek için yeni adım atıyor.

FTX US, Tüm Personellerini Miami’de Topluyor

Kripto borsası FTX US, personellerini yeni genel merkezi Miami’ye taşınmaya çağırıyor. The Block haberine göre, personellerin Kasım ortasına kadar yeni merkeze geçiş yapması bekleniyor.

FTX‘in Amerika Birleşik Devletleri’ndeki diğer ofislerinin tamamen kapanmamasına rağmen, ​​​iş gücünü Miami’de yoğunlaştırmaya çalıştığı için küçüldüğü belirtiliyor. Taşınma hareketinin, personeli aynı yere yerleştirmek ve iyi iletişim kurabilmelerini sağlamakla ilgili olduğu da detaylar arasında. FTX’in kariyer sayfasındaki mevcut rollerin çoğu Miami‘de bulunuyor.

FTX, Miami bölgesinde büyük yatırımlar yaptı. Kripto borsası, Nisan 2021’de Miami Heat‘in özel kripto ortağı oldu. Ayrıca, American Airlines Arena, 19 yıllık 135 milyon dolarlık sponsorluk anlaşmasının bir parçası olarak FTX Arena olarak yeniden isimlendirildi.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments