Ana SayfaEkonomiPiyasalarDOGE, LUNC, XRP ve BTC: Analiz ve Göstergeleri..

DOGE, LUNC, XRP ve BTC: Analiz ve Göstergeleri..

OpenAI’nin ChatGPT’si üzere yapay zeka araçlarıyla yakın vakitte yapay zeka (AI) hakkında çok şey yapıldığından, yatırımcılar artık gelecekteki kripto fiyat trendlerini ölçmek için derin öğrenme algoritmaları arıyor. Bu yazıda, makine tahsili algoritmaları PricePredictions’ın DOGE, LUNC, XRP ve BTC ay sonuna hangi düzeyleri beklediğine göz atalım.

Makine tahsili algoritması, 1 Şubat için DOGE fiyatını belirliyor

Dogecoin’in (DOGE) 2022 ayı piyasasında birden fazla kripto paradan daha âlâ performans gösterdi. Yıl boyunca birinci 10 ortasında kalıcı olmayı başardı. Fiyat varsayımlarında, makine tahsili algoritmaları PricePredictions’dan elde edilen 30 günlük iddia, Dogecoin’in 31 Ocak’ta mevcut fiyatından yaklaşık %2,5 artışla 0,0833 dolardan süreç göreceğini gösteriyor.

Dogecoin şu anda 0,091 dolar direnciyle karşı karşıya ve şayet fiyat durumun üzerine çıkarsa, boğalar muhtemelen 0,1 dolara yanlışsız bir yükseliş eğilimine girecek.

Başka yerlerde, TradingView’deki günlük indikatörler Dogecoin için hala yükseliş gösteriyor. İndikatörler özeti 11’de ‘al’ bölgesinde, hareketli ortalamalar 9’da ‘al’ için. Osilatörler 8’de ‘nötr’ gösteriyor.

Elon Musk’ın Twitter’ı satın almasından kar elde ettikten sonra, Dogecoin’in (DOGE) toplumsal medya platformunda bir ödeme seçeneği olarak entegrasyonu gerçekleşirse, bu daha fazla fiyat artışını tetikleyebilir, lakin beklentiler şimdilik yalnızca spekülasyon. Diğer yerlerde, topluluk oburlarının yanı sıra Libdogecoin, Dogecoin Standard ve GigaWallet üzere yeni eserlere odaklandığından, Dogecoin yükseliş eğilimi gösterebilir.

Terra Classic (LUNC)

LUNC fiyatı, yıl başından bu yana haftalarca yatay hareket ettikten sonra boğaların ayıları yenmesiyle yükselişe geçti. Terra Classic, Terra (LUNA) ekosisteminin çöküşünden sonra hala kripto piyasasında canlılık belirtileri gösteriyor. LUNC’nin fiyat hareketlerini incelerken, ağ geliştirmeden topluluktan gelen girdilere kadar çeşitli faktörler devreye giriyor. Bununla birlikte, daha evvel 2022’deki genişleyen ayı piyasasına karşın toparlanma işaretleri gösterse de, LUNC’nin geleceğine ait kıymetli belirsizlikler devam ediyor.

Bu doğrultuda, PricePredictions’ın 30 günlük kestirimleri, LUNC’nin 1 Şubat’ta muhtemelen 0,000179 dolardan süreç göreceğini kestirim ediyor.

LUNC topluluğunun, hızlandırılmış LUNC yakma oranı ile tamamlanan kampanyalar eşliğinde 1 dolara hakikat ilerlediğini belirtmekte yarar var. Token’ın potansiyeli, Binance üzere esaslı borsaların token yakma eforlarıyla da destekleniyor.

LUNC fiyatı, Terra’nın kurucusu Do Kwon’un karşı karşıya olduğu dava etrafındaki gelişmeden de etkilendi. 11 Ocak’ta, New York’ta Kwon’a karşı açılan bir davanın reddedilmesinin akabinde LUNC düşüşe geçti. Halan kaçak olan Kwon, Güney Kore’nin sermaye piyasası maddelerini ihlal ettiği tezleriyle karşı karşıya kalmasına karşın, çöküşte parmağı olduğunu reddediyor.

Ripple (XRP)

SEC ile Ripple ortasında geniş çapta duyurulan davanın sonu yaklaşırken, yatırımcılar düzenleyiciye karşı açılan davada olumlu bir kararın XRP fiyatı üzerinde kıymetli bir yükseliş tesiri yaratacağını umuyor. Bilhassa, PricePredictions’daki makine tahsili algoritması, XRP’nin yükseliş eğilimini muhtemelen Ocak’tan Şubat’a kadar uzatacağını öngörüyor. Kestirime nazaran, XRP’nin 1 Şubat’ta 0,400353 dolardan süreç görmesi bekleniyor. Bu da mevcut fiyatından yaklaşık %2,8’lik bir artışı temsil ediyor.

Davadan son gelişmelerde, savunma avukatı John E. Deaton’ın SEC’in davayı kaybedeceğine dair iyimserliği göz önüne alındığında, beklentiler Ripple’ın kazanacağı istikametinde. Avukatın belirttiği üzere, SEC’in XRP tokeninin her vakit bir menkul değer olduğunu argüman ettiği argümanı, Howey testinin Ripple Labs ve XRP durumunda kullanımının sıkıntılı ve sıkıntı bir şey olduğunun deliliydi.

Tüm bunlar, Deaton’ın tahliline nazaran, SEC’in XRP’nin Howey’in ikinci ve üçüncü uçlarını karşıladığı sonucuna varmasının yanlış olduğunu ve hasebiyle SEC’in bu durumda çok az muvaffakiyet bahtı olduğunu gösteriyor.

Bitcoin (BTC)

Bitcoin, birden çok kıymetli dayanak düzeyine ulaşarak 2023’te güçlü bir başlangıç ​​yaptı. Yatırımcılar, bu düzeylerin birinci kripto para ünitesinin yükseliş eğilimini sürdürmesi için bir temel oluşturabileceğini umuyor. Yükseliş ivmesi, yatırımcıların makroekonomik faktörlerle ilgili olumlu haberleri yakalamasının bir sonucu olarak ortaya çıktı.

Bitcoin fiyatı geçen hafta boyunca artmaya devam ederken, yatırımcılar Şubat ayına girerken tırmanmaya devam edeceğini umuyor. Price Predictions’daki makine tahsili algoritmaları, Bitcoin’in 1 Şubat 2023’te 21.382 dolardan süreç görmek için daha da yükselmeye devam edeceğini öngörüyor.

Stratejik hizmetler platformu XOR’un CEO’su Aurelien Ohayon’un, 2023’ün Bitcoin’in boğa koşusu yaşadığı yıl olabileceğini iddia etmesi değişik. Araştırmasına nazaran, piyasaya giren birinci kripto para ünitesi tipik olarak dört yıl sonra bir boğa piyasası yaşar ve düşüş piyasası tipik olarak yaklaşık bir yıl sürer.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments