Ana SayfaEkonomiKripto ParaBlockchain Analytics Firması Chainalysis, Yeniden Yapılanmada İşleri Kesecek

Blockchain Analytics Firması Chainalysis, Yeniden Yapılanmada İşleri Kesecek

Blockchain analitik şirketi Chainalysis, kripto pazarındaki zorluklara uyum sağlamak için yeniden yapılanırken çalışan sayısını azaltıyor.

Risk yönetimi amacıyla kripto işlemlerini analiz etme ve izleme konusunda uzmanlaşmış New York merkezli şirket, yeniden yapılanmanın öncelikle “pazara açılma” ekibini etkileyeceğini söyledi.

Bir Chainalysis sözcüsü CoinDesk’e e-posta ile yaptığı açıklamada, “Bu yeniden yapılanmanın bir parçası olarak, bazı kişilerin yeni rolleri, sorumlulukları ve raporlama hatları olacak.” “Maalesef ekibimizdeki bazı inanılmaz yetenekli insanlarla da yollarımızı ayıracağız.”

Bloomberg’e göre, kesintiler Chainalysis personelinin %5’inden daha azını etkileyecek ve bu da yaklaşık 900 çalışan sayısıyla birlikte 45-50 işe tekabül edecek.

Firmalar ayı piyasası koşullarına uyum sağladıkça, kripto endüstrisindeki istihdam kesintileri son birkaç ayın bir özelliği oldu. CoinDesk, Nisan 2022’den bu yana kripto firmaları tarafından yaklaşık 30.000 kişinin işine son verildiğini tahmin ediyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments