Ana SayfaEkonomiDünyaBinance'dan Türkiye’de “NFT 101” webinarı

Binance’dan Türkiye’de “NFT 101” webinarı

Binance, geleceğin teknolojileri konusunda farkındalığı artırmak ismine başlattığı çalışmalara aralıksız devam ediyor. Binance Türkiye de bu gaye doğrultusunda hayata geçirdiği, birinci iki aktiflikte ise kripto para ve Web3 mevzularını ele aldığı “Webinar 101” eğitim serisinin üçüncüsünü gerçekleştirecek. Bu kapsamda 24 Ocak Salı günü saat 19.00’da “NFT 101” webinarı düzenlenecek. Aktiflikte; NFT teknolojilerinin kullanım alanları, kelam konusu teknolojilerin önümüzdeki yıllarda nasıl bir dönüşümden geçeceği üzere farklı bahis başlıklarına ait ayrıntılı bilgiler paylaşılacak.

NFT teknolojileri anlatılacak

Etkinlikte blokzincir ekosisteminin en etkin toplulukları ortasında yer alan, Binance Angel takımından Hamza Kırbaş, NFT teknolojilerini anlatacak. Kırbaş konuşmasında NFT teknolojilerinin kullanım alanlarına, NFT tiplerine, bu teknolojilerin gerçek hayattaki kullanım durumlarına kadar uzanan geniş bir yelpazedeki husus başlıklarına değinecek.

“NFT 101” webinarına Binance Türkiye Pazarlama Yöneticisi Kusursuz Eldoğan da katılacak. Eldoğan, Binance Türkiye’nin amaçları ve ekosistemin gelişimine sunduğu katkıları paylaşacak. Eldoğan, iştirakçilere pazarlama alanında yürütülen faaliyetlerin Binance Türkiye’de nasıl bir rol üstlendiğine ait detaylı bilgiler verecek.

Webinarın sonunda iştirakçilere aktiflik mevzuları ile ilgili birtakım sorular yöneltilecek. Soruları hakikat cevaplayan öğrenciler ise çeşitli mükafatları kazanma bahtı elde edecek.

Webinar, Youtube ve Binance Live üzerinden yayınlanacak

Blokzincir ekosistemi ile ilgili farkındalığın yükseltilmesi ismine düzenlenen ve büyük ilgi gören aktiflik serisinin üçüncüsü de çevrimiçi olarak fiyatsız gerçekleştirilecek. Webinar, Binance Türkiye’nin Youtube kanalı ve Binance Live üzerinden yayınlanacak.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments