Ana SayfaEkonomiKripto ParaApe Coin Nedir? Yorum

Ape Coin Nedir? Yorum

Ape Coin (APE), ApeCoin topluluğuna ait bir utility token’dır. Dikkatleri üzerine çeken Ape Coin’in gelecek yıllar için analiz tahminleri..

Ape Coin Nedir?

Ape Coin (APE), NFT portföyü ile bilinen Ape Coin topluluğuna ait bir utility token’dır. ERC-20 tabanlıdır. Ape Coin Yuga Labs tarafından 17 Mart 2022 tarihinde piyasaya sürülmüştür.DAO tarafından yönetilen Ape Coin, merkeziyetsizdir ve APE Vakfı tarafından desteklenmektedir. APE ekosistemi, Ethereum blokzincirindeki en popüler NFT koleksiyonlarından Bored Ape Yacht Club (BAYC) ve Mutant Ape Yacht Club (MAYC) topluluğunu içermektedir.

Ape Coin sahipleri, büyük borsalarda işlem yapabilmektedir. Ayrıca BAYC gibi Yuga Labs NFT koleksiyonlarını satın alabilmektedir.Ape Coin’in madenciliği yapılamamaktadır.

Ape Coin yönetim tokenıdır ve token sahiplerinin Ape Coin DAO’ya katılmasına izin vermektedir. Katılımcılarına aracı olmadan kullanılabilecek ortak ve açık bir para birimi vermektedir. Ape Coin, Ethereum tabanlı bir ERC-20 token’ıdır. Bu sebeple consensus ile güvence altına alınmıştır.

Ape Coin kullanımı yaygınlaşması ile, Snoop Dogg ve Wiz Khalifa, APE ile satın alınabilen, bir NFT müzik albümü yayınlamıştır. TIME dergisi, APE ile ödenen abonelikleri kabul etmeye başlayacağını duyurmuştur.

Ape Coin Yorum 2022-2023-2024

APE ekosisteminin yönetim token’ı olan ve sahiplerinin DAO’ ya katılmasına izin veren açık para birimi Ape Coin’dir. 2022 Mart ayında piyasaya sürülen Ape Coin, çoğu kişinin oldukça ilgisini çekmiştir. Ape Coin, Yuga Labs’in Bored Ape Yacht Club projesinden ilham almıştır ve merkezi olmayan bir projedir. Amaç, Ape Coin sahiplerinin açık ve izinsiz yönetişim süreçleri aracılığıyla işbirliği yapmaları için bir altyapı sağlamak ve APE ekosistemini adil ve kapsayıcı bir şekilde oluşturmaktır. Oldukça genç olduğu düşünülse de gelecek vaat eden bir proje olarak değerlendirilmektedir. Yapılan analizlere göre 2022 yılı için Ape Coin’in 4 dolar ile 7 dolar arasında işlem göreceği düşünülmektedir.

Ape Coin’in güncel fiyatı:

Şu anda 1 ApeCoin 56.48 TL TL‘den işlem görüyor. Ayrıca 1 ApeCoin 3.04 $ dolardır.

ApeCoin fiyatı son 24 saatte 4.99% değişim ile şu anda 56.48 TL TL‘den işlem görmektedir.

Son 24 saatteki ApeCoin hacmi 273,229,484 $ dolar ve kripto para biriminin piyasa değeri ise 940,741,443 $ dolardır.

2023 yılı için yapılan analizlere göre Ape Coin’in, minimum 29 dolar, maksimum 33 dolar’dan işlem göreceği tahmin edilmektedir. Ortalama değeri 2023 yılı için 29.90 dolar olarak düşünülmektedir. 2024 yılı için yapılan analizlere göre Ape Coin’in, 2024 yılında ortalama 43 dolardan işlem göreceği düşünülmektedir.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments